İŞLETME ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

ÖĞRENCİ

İŞLETME ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

Küçült Yazı Tipi Büyüt
İŞLETME TOPLULUĞU ETKİNLİKLER İŞLETME TOPLULUĞU FOTOĞRAFLAR İŞLETME TOPLULUĞU İLETİŞİMZBEU Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren ZBEU İşletme Öğrenci Topluluğu, faaliyetine 2016 yılında başlamıştır. ZBEU işletme Öğrenci Topluluğu olarak her akademik yılın başında yeni üyelerimizle tanışmaya yönelik bir Tanışma Toplantısı düzenleyerek yeni döneme başlarız. Tanışma Toplantısı adı altında hem mevcut üyelerimiz hem de yeni üyelerimiz ile söz konusu döneme ilişkin gerçekleştirmeyi planladığımız etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulunuruz.

>>ZBEU İşletme Öğrenci Topluluğu olarak misyonumuz, öğrencilerin işletme ve işletmecilik konusundaki teorik bilgilerinin yanında pratik bilgiler de kazanmasını sağlamak, kariyer planları konusunda öğrencilere yol gösterici olmak ve öğrencilerin kariyer gelişimlerinde etkili olabilecek networkler kurmalarına yardımcı olmaktır.

>>ZBEU İşletme Öğrenci Topluluğu olarak vizyonumuz Türkiye’nin önde gelen İşletme Öğrenci Toplulukları arasında yer almaktır.

İşletme Öğrenci Topluluğu Akademik Danışmanı Arş.Gör.Dr. Gizem TOKMAK DANIŞMAN